Десантники долучились до відзначення 29-ї річниці підняття синьо-жовтого стягу над Ратушею Львова

Десантники долучились до відзначення 29-ї річниці підняття синьо-жовтого стягу над Ратушею Львова

#ДШВ#ЗСУ#Завжди_Перші#80одшбр#Львів#Річниця

З нагоди 29-ї річниці підняття національного прапора над Львівською міською радою, військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади разом з представники міської влади, молодіжних організацій та громади Львова взяли участь в урочистому засіданні.
Після цього, в урочистій обстановці був піднятий Державний прапор України над вежею міської Ратуші. Почесну місію підняття прапора виконали депутати попередніх скликань, воїни-десантники та учні львівських шкіл.
– Синьо-жовтий прапор – це символ України, котрий єднає не одне покоління українців тут та по всьому світу. Із національним знаменом ми завжди творили революції, з ним сьогодні наші воїни на східному фронті захищають країну від агресора, – відзначили учасники заходу.

Довідково:
Рішення підняти синьо-жовтий прапор на будівлі міської Ратуші Львова було хоч і не одноголосно, та все ж прийнято 3 квітня 1990 року на сесії Львівської міської ради депутатами першого демократичного скликання. Прапор, який підняли тоді над Ратушею, мав величину 3×6 метрів.

img_7940 img_7947 img_7952 img_7973 img_7982 img_7985 img_8003

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ