Команда 80 окремої десантно-штурмової бригади призер чемпіонату Десантно-штурмових військ зі швидкісної стрільби

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #80бригада

Команда 80 окремої десантно-штурмової бригади взяла участь у чемпіонаті Десантно-штурмових військ зі швидкісної стрільби. Змагання проходили на базі одної з військових частин ДШВ. В програму змагань входили вправи зі швидкісної стрільби з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Також військовослужбовці змагались у виконанні вправи АК-3 на влучність.

Військові демонстрували швидкісну стрільбу із пістолета з переносом вогню, з автомата Калашникова стріляли у положенні лежачи, з коліна та стоячи.

За результатами змагань команда 80 окремої десантно-штурмової бригади стала Чемпіоном зі швидкісної стрільби серед військових частин Десантно-штурмових військ, друге місце зайняла команда 81 окремої аеромобільної бригади, третє – команда 79 окремої десантно-штурмової бригади .

В індивідуальному заліку військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади зайняли 2 місце зі швидкісної стрільби з ПМ – капітан Вадим Кожемяка, 3 місце у стрільбі на влучність з ПМ – молодший сержант Микола Лавренчук, 3 місце на влучність з АК – солдат Олексій Лаба та 3 місце зі швидкісної стрільби з АК – солдат Володимир Балюк.
Переможці були нагороджені, кубками, медалями та грамотами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України.

– Усі учасники команди 80 окремої десантно-штурмової бригади – виконували завдання в районі виконання завдань в АТО/ООС, – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту 80 одшбр майор Іван Новик. Він пояснив, що такі змагання є стимулом для подальшого вдосконалення десантників, під час змагань військовослужбовці спілкуються між собою, порівнюють свої результати з результатами своїх колег з інших підрозділів. Це спонукає їх робити певні висновки.
Слава 80 одшбр ! Слава ДШВ !

_dsc0353 _dsc0471 _dsc0631 _dsc0635 _dsc0649 _dsc0667 _dsc0709 _dsc0729 _dsc0833 _dsc0863 _dsc0983

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ