Команда 95 окремої десантно-штурмової бригади стала переможцями на чемпіонаті ДШВ з воєнізованого кросу

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #Дніпро #крос

У селищі Гвардійське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат з воєнізованого кросу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За умовами чемпіонату, десантникам необхідно було здолати дистанцію в три тисячі метрів зі зброєю, виконати стрільбу на точність з автомата Калашникова трьома патронами, а також здійснити метання навчальної ручної гранати Ф-1 вагою 600 грам.

Як повідомив начальник фізичної підготовки і спорту Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Андрій Палагін, кожна команда складалася із семи учасників, п’ять чоловіків та дві жінки в кожній.

– До речі, наші десантні дівчата своєю фізичною загартованістю ні в чому не поступалися чоловікам, жодна з них не зійшла з дистанції, а деякі показали високі результати, – розповів підполковник Андрій Палагін.

За підсумками змагань, призові місця розподілилися наступним чином. Зокрема, «бронзовими» призерами стала команда 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ. «Срібло» – за командою 81 окрема аеромобільна бригада. Абсолютними переможцями чемпіонату стала команда 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.

В індивідуальному заліку найкращі результати серед військовослужбовців чоловіків та жінок показали майор Ігор Чорнобай з 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада та старший солдат Надія Гомонова з 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Призерів першості було нагороджено кубками, грамотами та спортивними медалями від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Команда переможців буде представляти Десантно-штурмові війська на чемпіонаті Збройних Сил України з воєнізованого кросу, який відбудеться в травні поточного року.