Миколаївські десантники проводять заходи підтримання бойової навченості з бойовою стрільбою

На декількох навчальних місцях військовослужбовці відпрацьовували злагоджене переміщення бойових груп – тактичні «двійки» – а далі, після доведення заходів безпеки безпосередньо на вогневих рубежах виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї та гранатометів.

Вправи виконувалися з різних положень – лежачи, з коліна, стоячи – відповідно до умов виконання вправ.

– Намагаємося тренувати людей в русі, в динаміці, в умовах шуму, задимлення. Використовуємо власний актуальний бойовий досвід – стріляти з незручних положень, в умовах обмеженого часу, вчимо взаємодії з напарником, який прикриває – розповідає інструктор на навчальному місці.

   Окрім того, тренувалися розрахунки колективного озброєння – АГС, СПГ, крупнокаліберних кулеметів. Номери обслуги, тренувалися швидко займати вогневі позиції, переводити зброю в бойове положення, імітували ведення вогню, переміщення на запасні позиції та відходили під прикриттям вогню.

Вогонь з гранатометів вівся у парі – один стріляє, інший прикриває. Постріл – переміщення – ще один постріл. Далі бойова двійка змінює ролі – наступний стріляє з гранатомета, інший прикриває вогнем.

– Кожен повинен спробувати! Десантники повинні бути взаємозамінними повинні володіти тією зброєю, яка є в підрозділі – підсумував інструктор.

Тренувальний день для Миколаївських десантників видався насиченим. Воїни, залучені до тренувань, відпрацювали завдання вправ з повною віддачею.
Заходи підтримання бойової навченості в частині проводяться на постійній основі згідно плану бойової підготовки.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

s-41s-40s-37s-36s-31s-29s-21s-19s-17s-5s-2