На Житомирському полігоні механіки-водії ОР-1 Десантно-штурмової бригади відпрацьовують навики водіння

Військові оперативного резерву першої черги Десантно-штурмової бригад ЗС України вдосконалюють навики водіння бронетехніки.
Під керівництвом досвідчених викладачів військовослужбовці вдосконалюють свої навики водіння бойової техніки в бойовому і передбойовому порядку з подоланням різних перешкод і загороджень в складних метеоумовах.002

 

Заняття з водіння бронетехніки: МТЛБ та БМД-2 проходять на танкодромі, де споруджено водні та грязьові рови, завали з дерев та інші перешкоди. Практичному водінню військовими бронетехніки передував курс вивчення теорії водіння бойових машин, дій при виникненні позаштатних ситуацій.

 

У ході занять водії виконували прийоми маневрування, повороти і розвороти різної складності, долали різні рельєфні перешкоди. Такі заняття розвивають у військових уважність, а також дозволяють їм оцінити можливості бойових машин.

 

– На сьогоднішніх заняттях були не дуже сприятливі умови, але військовослужбовці з гідністю та мужністю виконали усі ум010ови вправ, які їм належало, на загальну оцінку – «добре», – розповів командир роти оперативного резерву першої черги майор Дмитро Денисевич.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

dsc_0012 dsc_0013005 003 004 006 007 011 012 013 014 015