“Нами знищено 28 танків, 5 БМП, 3 БТР, 2 Д-30 та 1 ББМ”, – командир підрозділу 81-ї бригади ДШВ ЗСУ

За час широкомасштабного збройного вторгнення російських військ в Україну, протитанковим підрозділом 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України було знищено 2️⃣8️⃣ танків, 5️⃣ бойових машин піхоти, 3️⃣ бронетранспортера, 2️⃣ 122-мм причіпні гаубиці Д-30 та 1️⃣ бойову броньовану машину “Тигр” окупантів.

Командир протитанкового підрозділу 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України на ім’я Дмитро з гордістю розповідає про бойові досягнення своїх підлеглих під час ведення бойових дій.

В його підрозділі є професійні військові та добровольці, призвані до війська під час мобілізації, люди різного віку та професій: шахтарі, педагоги, підприємці та інші. Проте, вони віртуозно володіють як сучасними протитанковими засобами вітчизняного виробництва – “Стугна-П”, так і закордонного – “Javelin”.

До речі, за один бій, який тривав дві години, з ПТРК “Javelin” було знищено 5️⃣ танків противника, причому це відбувалося під вогнем ворожих “Градів”.

Дмитро відзначає, що російські танкісти зазнають чималих втрат в техніці та живій силі, і відповідно бояться українських протитанкістів. Про це свідчать радіоперехоплення.

– Головне щоб людина не боялася, знала чому тут знаходиться та боронить свою державу, – підкреслив офіцер-десантник.

Служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України