«Від настрою та мотивації особового складу залежить успішність виконання бойових завдань»

#ДШВ; #ЗСУ; #80одшбр; #Завжди_Перші

Заступник командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський перевірив стан справ за напрямком своєї діяльності у підпорядкованих військових частинах, які дислоковані на теренах Західної України.

Під час роботи у Львові, у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ, полковник Олександр Пухальський заслухав заступників командирів підрозділів з морально-психологічного забезпечення щодо стану справ, довів основні вимоги та особливості роботи з особовим складом. Зокрема, в районах ведення бойових дій, під час відновлення боєздатності та пунктах постійної дислокації.

– Воїни-десантники – це еліта Збройних Сил України, які з перших днів неоголошеної війни захищають нашу Батьківщину. Деякі підрозділи Вашої військової частини виконують бойові завдання в цей час та в цю хвилину. У них на позиціях, я перебував минулого тижня. Хлопці просто молодці! Львівські десантники як завжди – на висоті!, – підкреслив полковник Олександр Пухальський.

Він відзначив, що від настрою та мотивації особового складу залежить успішність виконання бойових завдань. Тож командири та їх заступники з морально-психологічного забезпечення повинні тримати на контролі та сприяти вирішенню будь-яких проблемних питань військовослужбовців, службових та особистих. Адже люди – наш головний потенціал.

Також посадовець ознайомився з умовами проживання та нагальними проблемами військовослужбовців та членів їх родин.

Окрім того, заступник командувача ДШВ з морально-психологічного забезпечення зустрівся з курсантами випускних курсів Інституту морально-психологічного забезпечення Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Під час зустрічі, курсантів було поінформовано про сучасний стан та майбутні перспективи розвитку Десантно-штурмових військ, важливій ролі та місці офіцерів структур морально-психологічного забезпечення, перспектив кар’єрного росту в одному із найбільш боєздатних окремих родів військ.

img_5057 img_5055 img_5031 img_5030 img_5023 img_5009 img_4941 img_4937 img_4928

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України