Збірна команда ДШВ здобула третє місце у вищій лізі Чемпіонату України з Регбі-7

Сьогодні, в Києві, на стадіоні “Спартак”, збірна команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України “Соколи-95” взяла участь у чемпіонаті серед команд вищої ліги з Регбі-7.

#ДШВ#ЗСУ#Завжди_Перші#Регбі

За право увійти в фінал змагалися шість команд. Представляли Збройні Сили України – Житомирські десантники.

Відео: Військове телебачення України

_dsc0490

_dsc0421

За сумою трьох зіграних матчів, команда “Соколи-95” зайняла третє місце та пройшла відбірковий турнір до фінального етапу вищої ліги.

_dsc0453

Зі слів начальника фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковника Андрія Палагіна, виступ та результат команди, яка була нещодавно створена та готувалася до турніру майже три місяці, розцінено позитивно.

_dsc0415

_dsc0414

– Щодо подальших планів із розвитку цього виду спорту в Десантно-штурмових військах, то окрім участі в турнірі, наразі в Житомирі завершилися збори інструкторів з регбі-7 усіх частин бригад та окремих батальйонів, аби в кінці червня підготувати інші команди та провести чемпіонат Десантно-штурмових військ з регбі-7, – повідомив підполковник Андрій Палагін.

_dsc0402

_dsc0399

Нагадаємо, що Регбі-7 – різновид регбі. Грається на полі для регбі-15 за майже аналогічними правилами, командами по 7 гравців у кожній. Даний різновид відомий із 1883 року. Виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського комітет у серпні 2009 року рекомендував включити регбі-7 до програми Олімпійських ігор 2016 року.

_dsc0398

_dsc0390

_dsc0386

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України