Десантники легендарної 80-ки

На цих світлинах вдалось зафіксувати момент важливої та глибокої традиції, яка об’єднює всі Десантно-штурмові війська в одну єдину нестримну силу, яка вже протягом 10-и років дає потужний відпір московитському окупанту.

Бахмутський напрям. Весна 2024

Начальник одного з медичних підрозділів бригади на псевдо Рамзес урочисто вручає своїм бійцям сакральну для кожного десантника річ, маруновий берет.

Це не просто річ з однострою військовослужбовців, це гордість, сила та честь! Символ мужності і братерства десантників усіх бригад.

Однозначно це щось більше, з надзвичайно потужним змістом та сенсом.

Щоб заслужити право носити маруновий берет, треба добряче постаратись.

Раніше та за можливості зараз – це нелегкий «екзамен» на фізичну та психологічну стійкість і витривалість. Так з плином часу та інтенсивності бойових дій у нашій країні, образ десантника поступово відходить від цілком «совкового» сприйняття, як кремезного чоловіка, який стрибає з парашутом до воїна-десантника та захисника своєї землі, незалежно від тілобудови та наявності стрибків з парашутом.

Сучасний український десантник – це хлопчина років 20-ти, який штурмує посадки. Це чоловік середнього віку, який щодуху заряджає гармату та старається найбільш влучно відпрацювати по окупантах. Це дівчина, яка обрала своє місце у безпосередній близькості до смерті, і не зважаючи на це, швидко та якісно оборобляє рану, тільки щоб зупинити кровотечу. Це вже дідусь, який заради своїх онуків пообіцяв собі боротись за мирне майбутнє для них, та щоранку намагється якнайшвидше доставити хлопцям на позицію бк та інше устаткування.

Ми дуже різні. У нас різні думки та вподобання. Але мета у нас одна! Перемога над ворогом!

Боротьба у лавах кращих та об’єднаних одною ідеєю триває. Долучайся і Ти! Нам дуже необхідні твої вміння і знання!)

Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ