Десантники продовжують визволяти окуповані російськими військами українські населені пункти

Воїни Десантно-штурмових військ ЗС України, продовжують звільняти від ненависних російських окупантів населені пункти Півдня України.

У нашому матеріалі хочеться розповісти про декілька епізодів бойових дій 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ по знищенню підрозділів ЗС російської федерації і вчасно врятовані життя мирного населення.

Так, нещодавно на одному з напрямків Півдня України при підтримці артилерійського вогню вщент було знищено чималу колону військової техніки разом з противником.

У відповідь на це розлючений ворог запровадив терор проти українського мирного населення. Методом психологічного тиску та залякування окупанти намагались серед місцевих жителів вишукати патріотів, що могли нібито співпрацювати з підрозділами Збройних Сил України.

Завадили непередбаченим подіям розвідники-десантники, які надали чіткі координати пунктів управління, вогневих засобів та інших важливих об’єктів противника. Отримавши максимальних втрат деморалізовані окупанти почали відступати залишився свої позиції.

Подібний епізод по звільненню сусіднього населеного пункту стався згодом. Там, також ненависний ворог, вдавався до терору у відношенні українських громадян. Тільки завдячуючи швидким наступальним діям штурмових підрозділів Львівських десантників сім’ї, яких рашисти намагались розстріляти були вчасно врятовані, а окуповане селище звільнено від «освободителей».

Ми продовжуємо вести бойові дії, знищуючи окупантів на своїй рідній землі. Вірте нашим воїнам, вірте Збройним Силам України! Слава ДШВ!

Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ