ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ – В РІЦІ ЙОРДАНІ
Сьогодні 19 січня з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, на території військових частин, полігонів та базових таборів військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулися традиційні обряди освячення води.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272113276_1637414959937991_8330652509863625899_n-1024x683.jpg)
Обряди та молебень проводили військові капелани військових частин.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272128153_1637414786604675_5303916236944769529_n.jpg)
Після цього, всі охочі мали можливість взяти участь в таїнстві Водохреща та після молитви і обряду освячення традиційно за бажанням зануритися в ополонці або омитися посвяченою водою.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/258876451_1994326597412597_3834750173397917577_n.jpg)
Христос Хрещається! – В ріці Йордані!
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/bratslav-768x1024.jpg)
Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272027409_1994327707412486_3378050898922393413_n.jpg)