Колишня російська САУ стала українським “Одіном”

95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України не одноразово демонструвала трофейну техніку росіян, яка служить Збройним силам України. На цей раз пропонуємо історію про самохідну артилерійську установку 2С19, яку ворог кинув, тікаючи з поля бою, та яка тепер несе смерть ворогу.

“Цю САУ наша арта трохи підбила, і росіяни просто не змогли завести її, коли тікали. То ми її забрали собі, відремонтували, замалювали ворожі знаки “z” та перейменували установку на честь бога війни та перемоги “Одіна”. Тепер техніка прекрасно справляється зі своїми обов’язками нищити окупантів”, – розповідає командир гармати Олександр.

За його словами, на рахунку САУ вже є один підбитий ворожий танк та ще купа росіян. Також виявляється, що ця установка доволі нова з маленьким пробігом.

“Наші хлопці знайшли минуле “Одіна” за номером, і виявилося, що САУ раніше “працювала” в одному з військових училищ в росії. А ще вона є нової модифікації з комп’ютером, який спрощує нам роботу”, – пояснює Олександр.

Десантники розповідають, що “Одін” рідко простоює без роботи – все більше працює на передовій, чим дуже допомагає у наближенні Перемоги.

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України