Мінометні підрозділи 80-ї бригади ДШВ успішно відпрацювали вогневі завдання
На одному з військових полігонів тривають заходи бойової підготовки підрозділів 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/00-1-1-1024x683.jpg)
Зокрема, в рамках тактичного навчання з бойовою стрільбою, мінометні підрозділи успішно відпрацювали вогневі завдання вдень та вночі, по різних цілях на різних відстанях.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/00-3-1024x683.jpg)
Керівник тактичного навчання майор Михайло Курах повідомив, що особовий склад мінометних розрахунків діяв чітко, злагоджено та професійно, всі завдання були виконані в повному обсязі.
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/00-4-1024x683.jpg)
Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/00-2-1024x683.jpg)