Ми маємо технологічну перевагу над ворогом та звільняємо землі на Півдні та Сході – командувач ДШВ ЗС України

Мужні, відважні та високо вмотивовані воїни-десантники з перших днів широкомасштабної агресії російської федерації завжди там, де найгарячіше! Їх бойовий дух – високий, а характер – незламний!

Військові частини та підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України успішно ведуть бойові дії на найбільш важливих напрямках та щодня просуваються вперед, звільняючи кожен метр рідної землі! Це східний та південний напрямки. Ми повертаємо свої території, і це найцінніше для нас усіх!

Завдяки сучасним зразкам озброєння та військової техніки, які надходять від закордонних партнерів до військових частин ДШВ, ми маємо технологічну перевагу над ворогом. Особовий склад добре навчений та підготовлений, в тому числі й закордоном.

На сьогодні десантники на високому рівні освоїли різноманітні зразки іноземного озброєння та військової техніки. Це бронетанкова техніка, артилерійські системи, стрілецька зброя, колективне озброєння та різні технічні засоби. Захисники України ефективно застосовують її в боях з російським агресором!

Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Максим Миргородський