“Народжені перемагати”: як реактивно-артилерійський підрозділ ДШВ успішно знищував сили російських окупантів

У нашому матеріалі, ми розповімо про декілька бойових епізодів, присвячених високій професійності та мужності воїнів реактивного артилерійського підрозділу 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#Герої_Десантники #AirAssaultForcesHeroes

Так, ще в березневі дні, зведені підрозділи збройних сил російської федерації декілька разів намагалися просуватися у Харківському напрямку. Однак доїхати рашистам таки не вдалося.

З отриманням завдання, реактивний артилерійський підрозділ швидко та організовано виїжджав на позиції та завдавав потужних ударів противнику. В результаті було знищено командний пункт, велику кількість військової техніки, а також колону підрозділів морської піхоти окупантів.

А зовсім нещодавно, рахунок знищених окупантів реактивним підрозділом ДШВ значно збільшився. Завдяки точним розрахункам та іншим заходам, вогнем реактивників були нанесені потужні удари по наступаючим силам противника.

Зокрема, за підтвердженою інформацією, противник зазнав великих втрат: 5 танків, 10 одиниць бронетанкової техніки (БМП та БТР) та близько сотні живої противника.

Особовий склад реактивного артилерійського підрозділу представлений до Державних нагород. “Народжені перемагати” – такий девіз 81 окрема аеромобільна бригада.

PS: на знімках зафіксовано результати роботи реактивного артилерійського підрозділу щодо знищення сил збройних сил російської федерації

#stoprussia #ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України