Новоприбулі молоді “лейтенанти” “95-ки” опановують ази повітрянодесантної підготовки

У Житомирі з нещодавно прибулим офіцерським складом 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України відбулося методичне заняття з повітрянодесантної підготовки.

01-6

Зокрема, молоді офіцери розібрали поетапно підготовку парашутної системи до стрибка, її «підгонку» та закріплення зброї при здійсненні стрибка з парашутом.

01-4

Далі, на повітрянодесантному комплексі були відпрацьовані елементи безпарашутного десантування за допомогою системи «КАНАТ-1» та методику евакуації групи.

01-2

Кожен офіцер відповідально ставиться до підготовки з відпрацюванням дій на кожному етапі. Адже від цього у подальшому буде залежати не тільки якість виконання завдання, але й життя його та його підлеглих.

01-3

– Повітрянодесантна підготовка є одним з найважливіших та найбільш відповідальних елементів у підготовці десантника, – наголосив один із молодих офіцерів.

01-1

Відзначимо, що новоприбулі офіцери, які не мають допуску до стрибків з парашутом, в обов’язковому порядку будуть проходити допідготовку. Лише після цього, вони будуть допущені до виконання стрибків з парашутом.

Служба зв’язків з громадськістю 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України