Рік Незламності. Звернення командувача ДШВ  ЗС України генерал-майора Максима Миргородського

Сьогодні 24 лютого виповнюється рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну.

Цей напад став апогеєм загарбницької війни, яку кремлівські злочинці розпочала проти України та її народу 9 років тому з окупації Криму та дестабілізації ситуації у Донецький та Луганській областях ще у 2014 році.

За рік, що минув, сили оборони України та весь український народ продемонстрували світовій спільноті приклади мужності, стійкості, героїзму, патріотизму та єдності перед чисельними та жорстоким противником.

За рік великої війни – ми захистили Київ, вигнали окупантів з півночі України, провели успішні контрнаступальні дії на Харківщині та Донеччині, з боями продовжуємо захищати кожен клаптик рідної землі, знищуючи щоденно чимало загарбників.

На жаль, ми втратили багато бойових побратимів та посестер, звичайних мирних людей, серед яких нажаль були діти та літні люди. І ми помстимося російським окупантам за кожну пролиту українську сльозу та зруйновану домівку!

Цей рік відважної боротьби і опору, який увійде в історію як війна за Незалежність та сам факт існування Українців як нації. Рік неймовірної згуртованості українського народу, неймовірної взаємодопомоги одне одному, незалежно від віку та професії. Рік великих  подвигів та героїзму. Рік любові й підтримки у найважчі часи, об’єднаних однією метою – вигнати окупантів з української землі!

Перемога України – запорука світової стабільності. Я впевнений в нашій Перемозі!

Командувач Десантно-штурмових військ  Збройних Сил України генерал-майор Максим Миргородський