Світлини воїнів-десантників 95 бригади ДШВ ЗС України, які несуть бойову службу на Ізюмському напрямку
Світлини воїнів-десантників, зроблені на одній з бойових позицій 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України, які зупинили спробу чергового прориву російських окупантів на одній із ділянок Ізюмського напрямку #ФОТОРЕПОРТАЖ
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/01-1-1.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/01-5.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/01-3-1.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/01-2.png)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/01-2-1.jpg)
Служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України