Український народ разом з армією – непереможний!

З початком широкомасштабної збройної агресії проти України військ Російської Федерації, українці однією дружньою родиною стали на захист своєї рідної землі.

Десятки тисяч чоловіків та жінок поповнили лави Збройних Сил України та інших складових сил оборони держави. Весь український народ, як ніколи став єдиним та нероздільним, самоорганізованим та злагодженим, чітко усвідомлюючи спільну мету – захистити Україну.

В умовах постійних ракетних ударів, українці цілодобово працюють на оборонних підприємствах, забезпечують роботу органів місцевого самоврядування, лікують хворих та поранених, відновлюють зруйновану інфраструктуру, рятують постраждалих з під завалів та пожеж, надають послуги в сфері обслуговування, торгівлі тощо. І вони всі – Герої.

Українці від старого до малаго допомагають нашим захисникам боронити свій дім хто чим може. Хтось посмішко, хтось добрим словом, хтось перераховує декілька десятків гривень, а великий бізнес – надає допомогу на десятки мільйонів доларів.

Підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України активно отримують різноманітну допомогу від органів місцевого самоврядування, благодійних фондів та представників соціально-відповідального бізнесу з багатьох куточків України. А це – Дніпро, Житомир, Львів, Миколаїв, Полтава, Краматорськ та інші населені пункти. Зокрема десантникам безкоштовно надається техніка для військового призначення, медичні засоби, генератори, термобілизна, спальні мішки, предмети першої необхідності, тактичне спорядження, комп’ютерне обладнання, здійснюється ремонт та обслуговування автомобільної та спеціальної техніки, шанцевий інструмент, електрогенератори та багато іншого.

У свою чергу, Десантно-штурмові війська Збройних Сил України через офіцерів цивільно-військового співробітництва надають всю можливу допомогу цивільному населенню та органам місцевого самоврядування.

Як розповів начальник відділу цивільно-військового співробітництва Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Володимир Горін, особовим складом груп ЦВС військових частин у взаємодії з представниками інших складових сил оборони здійснюється допомога місцевому населенню прифронтових населених пунктів, надання всебічної допомоги людям похилого віку, проводяться заходи щодо захисту цивільного населення та координація гуманітарної діяльності.

З таким рівнем Всенародної підтримки Збройні Сили України – та український народ – непереможні!

Знайте кляті російські окупанти, – ви воюєте не лише з військовими, а й усім українським народом!!!

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ВІЙСЬКА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ, НИЗЬКИЙ УКЛІН УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України