Військовослужбовців ДШВ ЗС України беруть участь у багатонаціональному навчанні ЛИТПОЛУКРБРИГ “ТРИ МЕЧІ 24”

Командування Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького ЛИТПОЛУКРБРИГ (Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade) офіційно розпочало навчання “THREE SWORDS 24” (“ТРИ МЕЧІ 24”) у ході церемонії відкриття, яка зібрала учасників – афілійовані підрозділи – для спільних навчань під гаслом “United for peace” – “Об’єднані заради миру”.

Командир ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Пьотр ЛІСОВСКІ в своїй промові наголосив на факті того, що сумісні навчання покращують взаємосумісність і підвищують спроможності Бригади в підтримці міжнародних зусиль стосовно стримування та оборони.

Довідково:

“THREE SWORDS” (“ТРИ МЕЧІ”) є серією військових навчань, які започатковані у результаті штабних обговорень між начальниками Генеральних штабів Польщі та України у липні 2021 року в Яворові, Львівська область, Україна, з метою продовження їх як циклічної програми в партнерстві з Литвою, Польщею та Україною. Разом з литовськими та польськими колегами участь у навчаннях беруть і військовослужбовці Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Військові навчання “THREE SWORDS 24”, вже другі навчання в серії, проводяться в Польщі. Головна їх мета – тренувати афілійовані підрозділи у плануванні і проведенні операцій з підтримки миру під проводом командування ЛИТПОЛУКРБРИГ для підвищення рівня оперативної сумісності багатонаціональних сил.

За матеріалами Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade