Вони рятують життя Захисникам України та мирним громадянам

Напередодні святкування Дня медичного працівника у військових частинах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулись урочисті заходи. На один із таких заходів, ми завітали до розташування медичного підрозділу 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України.

Привітати військових медиків прийшли командування бригади, поважні гості з обласного управління охорони здоров’я Донецької області та начальники медичних установ місцевого гарнізону, військовий капелан, цивільні колеги, інші поважні гості.

На початку святкового заходу хвилиною мовчання присутні та гості вшанували пам’ять загиблих військових медиків, які віддали свої життя рятуючи захисників України під час бойових дій з російським агресором.

Під час свого виступу, заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення привітав колективи медичної роти та присутніх колег з прийдешнім святом Днем медичного працівника.

– Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я Українського народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих. Ви шановні лікарі, фельдшери, санітари, медичні сестри, водії-санітари та увесь медичний колектив багато зробили і робите для того, щоб підтримувати у доброму здоров’ї наших мужніх воїнів у цій війні. Залишайтесь і надалі такими ж уважними і турботливими, чуйними і милосердними до кожного хто все робить можливе і неможливе для нашої Перемоги!

Після цього, відбулося нагородження військовослужбовців медичними відзнаками, грамотами, цінними подарунками та спеціальним святковим тортом.

Поважні гості також приєднались до привітань медиків побажавши подальших професійних успіхів під час виконання завдань з оборони держави, захисті України та її територіальної цілісності.