Воїни-десантники підвищують бойову майстерність (фоторепортаж)
Для успішно знищення сил російських окупантів, воїни-десантники окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України підвищують свою ратну майстерність під час інтенсивних заходів бойової підготовки.
Зокрема, воїни-десантники в умовах максимально наближених до бойових, відпрацьовують тактичні дії з бойовою стрільбою в різних видах загальновійськового бою.
Крім того, було відпрацьовано штурмові дії ворожих позицій за вогневої підтримки броньованої техніки, зокрема бронетранспортерів “Husky” та “VAB”, які чудово зарекомендували себе у воєнних діях на півдні України.
Разом Переможемо! Слава Україні!
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-1-3-1024x683.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-7-1-1024x683.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-5-3-1024x683.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-6-3-1024x683.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-2-3-1024x683.jpg)
![](https://dshv.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/01-4-2-1024x683.jpg)