Воїни-десантники успішно знищують російських окупантів та забезпечують реалізацію правосуддя над зрадниками України

Як повідомляли раніше, ведучи активні бойові дії з російськими окупантами в південних областях нашої держави, підрозділами 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ були розбиті значні сили противника.

Зокрема один зі знищених російських підрозділів – був артилерійський дивізіон 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони ЧФ ВМФ РФ. Серед полонених, виявилися декілька колишніх військовослужбовців ЗС України, які були передані десантниками до правоохоронних органів.

У 2014 році, вони зрадили військовій Присязі, відмовившись виконати наказ про передислокацію військової частини із півострова та вступили на службу до збройних сил держави-агресора.

Через вісім років – 25 лютого 2022 року зрадники повернулися на територію України у складі окупаційних військ.

Як були знищені ворожі війська на цьому напрямку – ми повідомляли у нашому матеріалі від 20.03.22 під назвою “Це був гнів Мантикори. Як десантники з Галичини шматували російських потвор в південних областях України” (cutt.ly/JGn7M0T).

Цими днями, як повідомили в Офіс Генерального прокурора, за публічного обвинувачення Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, судом визнано винними у державній зраді та дезертирстві двох колишніх військовослужбовців ЗСУ, яких взяли в полон у складі збройних сил рф (ст. 408, ст. 111 КК України). Судом призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 15 та 14 років.

Слід відзначити, військові злочини не мають терміну давності, і рано чи пізно, всіх окупантів та зрадників буде покарано!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України