Ми прийшли сюди не воювати, ми прийшли перемогти одвічного ворога нашої України!

«Абрам» – розвідник. Він разом зі своїми бойовими побратимами завжди у найгарячіших точках бойових дій зухвало знищує окупантів.

До початку повномаштабного вторгнення російсько-окупаційних військ захисник працював інженером у рідному Дніпрі. А вже з 24 лютого перекваліфікувався на розвідника та приєднався до лав 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України.

Підрозділ «Абрама» – незламні, відчайдушні воїни, які ризикуючи власним життям, витримуючи неймовірні фізичні навантаження «працюють за нулем». Вони розвідують інформацію про ворога і передають командуванню.

Вони – неодмінний важель наших успіхів і перемог!

– Ми прийшли не воювати, ми прийшли перемогти одвічного ворога нашої України! Кожного з нас торкнулася біда війни, в серці кожного з нас палає вогонь помсти за наші міста і села, за безвинно убієнних державою – терористом людей, – каже захисник.

Та додає : «Ми не просто виб’ємо усю нечисть та звільнемо наші землі, ми відіб’ємо в них бажання навіть думати про Україну! Зараз вирішальний двобій в історії нашої країни, який неодмінно закінчиться ПЕРЕМОГОЮ незламного українського народу!»

Опір триває! Вірте в наших воїнів!

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України