Перший офіцерський стрибок

«Корабельна група по команді «Бігом руш» один за одним направляється до вертольота Мі-8, що чекає десантників «на старті». Потоки вітру майже збивають з ніг, але це не зупиняє. Здолавши відстань, я вже на борту повітряного судна, яке набирає висоту.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #25опдбр

Прискорене серцебиття – це не від страху, це вибух радості, піднесене відчуття щастя. Сигнал, приготувалися, «пішов», подає команду випускаючий, торкнувшись мого плеча. Стрибок, і я у бездонному небесному океані, – замріяно посміхаючись ділиться враженнями молодший лейтенант Віолетта Коростиленко.

dsc_0026

«Неймовірна тиша та заморожуюча краса. На одинці з небом, ти немов перезавантажуєш себе, отримуєш нові сили, натхнення. Нажаль політ триває не довго, і затягнувши «задні вільні кінці» – я легенько приземлилася. Це далеко не перший мій стрибок з парашутом, але він особливий! Це перший ОФІЦЕРСЬКИЙ стрибок, – розповідає дівчина.

dsc_0141

За вісім років служби у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України, Віолетта пройшла шлях від солдата до офіцера, від радиста до офіцера- психолога бойового підрозділу, неодноразово виконувала завдання на сході нашої країни.

– Я пишаюся тим, що проходжу службу саме в таких військах. Десантник – це гордість, вихованість, це сильний характер, сталеві нерви і можливість відчути небо, – сказала Віолетта.

Прес-служба 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада