В ДШВ визначили найкращий підрозділ з ремонту бронетанкового озброєння та техніки

У Миколаєві на базі 79 окремої десантно-штурмової бригади відбувся конкурс  на краще відділення з ремонту бронетанкового озброєння та техніки серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

05

10

20

25

30

35

40

Конкурс проходив у формі комплексного тактико-спеціального заняття з відпрацюванням визначених нормативів. Особовий складу ремонтних підрозділів ДШВ  визначали найбільш професійно підготовлений підрозділ  технічного забезпечення, і на практиці показали свої вміння та навички.

45

50

65

55

Змагання фахівців технічної частини проводилися комплексно. Протягом першого дня, десантники-техніки проходили тест на фізичну підготовленість і знання азів домедичної допомоги, другий день – на практиці показували свою кваліфікацію, технічну грамотність, практичні вміння та навички з розгортання ремонтної майстерні та безпосередньо роботі на техніці.

70

75

80

85

90

95

Спортивна номінація передбачала як базові вправи – біг на спритність і підтягування, так і специфічні – естафета 4х100. При цьому, десантники повинні були бігти з елементами обладнання (предметами) в руках – акумуляторна батарея, наповнена каністра, кабель і трос. Десантники показали хорошу фізичну форму: жартують, мовляв, постійно маємо справу з металом, звикли!

105

125

130

Тест зі знання азів домедичної підготовки проходив не менш напружено: спочатку десантники евакуювали умовного «пораненого» водія з бойової машини і потім надавали йому першу медичну допомогу. За ходом змагального етапу спостерігав медик, оцінюючи методичну правильність виконання вправи.

140

145

155

Другий день конкурсу для техніків мав виразну фахову спрямованість.  Учасники заходу показали навченість, злагодженість та майстерність у діях при штатному рухомому засобі ремонту (ТРМ-80), вміння та практичні навички у розгортанні (використанні) основного технологічного обладнання протягом обмеженого часу, а також показали знання і практичні навички діагностування, проведення регулювання, основних вузлів (агрегатів) бронетранспортерів БТР-80.

160

175

180

Згідно результатів проведення конкурсу за сукупністю отриманих балів перше місце посіла команда техніків 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, друге місце посіли військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади. Третє місце – ремонтний підрозділ 199 навчального центру ДШВ.

200

54

Всі учасники показали хороший рівень технічних знань, вмінь і навичок, знають і вміють користуватися штатним обладнанням і обслуговувати ввірені їм озброєння та військову техніку.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України